koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł wysyłamy gratis.

 

ZAMKNIJ

Zielone papryczki Padron! Pimientos de Padrón

Zielone papryczki Padron!  Pimientos de  Padrón

Zielone papryczki, pimientos de  Padrón.

Pyszne papryczki rodem z Ameryki Środkowej można już kupić w Polsce . Są to małe (ok. 5cm długości), podłużne, zielone papryczki, łagodnej odmiany chili. Chociaż,  jak każe tradycja, w jednej porcji powinna się trafić przynajmniej jedna ostra, pikantna sztuka.

To bardzo popularna  hiszpańska przekąska, niezwykle łatwa w przygotowaniu. Papryczki smaży się w całości. I nie trzeba wydłubywać  pestek!

Zielone papryczki de Padrón

 

Wystarczy umyć papryczki i wysuszyć. Następnie wrzucić na patelnię z rozgrzaną oliwą z oliwek extra virgin, chwilę podsmażyć aby zmiękły i na koniec posypać gruboziarnistą morską solą!

Przygotowujemy na oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia extra virgin.

Do przygotowania najlepsza będzie klasyczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno ORO DEL VINALOPÓ lub ekologiczna ORO DEL VINALOPÓ Premium.

Doskonała do papryczek oliwa ORO DEL VINALOPÓ

Papryczki Padrón je się w całości, na gorąco pozostawiając oczywiście ogonek.

Zielone papryczki Padron.

Zielone papryczki pimientos de Padrón

 

Spróbujcie, a nie będziecie żałować!

Można je też wykorzystać na zimno do przygotowania hiszpańskich tapas. Świetnie pasuje,  na przykład z tortillą z ziemniaków lub hiszpańską wędliną.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt