koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Zielone papryczki Padron! Pimientos de Padrón

Zielone papryczki Padron!  Pimientos de  Padrón

Zielone papryczki, pimientos de  Padrón.

Pyszne papryczki rodem z Ameryki Środkowej można już kupić w Polsce . Są to małe (ok. 5cm długości), podłużne, zielone papryczki, łagodnej odmiany chili. Chociaż,  jak każe tradycja, w jednej porcji powinna się trafić przynajmniej jedna ostra, pikantna sztuka.

To bardzo popularna  hiszpańska przekąska, niezwykle łatwa w przygotowaniu. Papryczki smaży się w całości. I nie trzeba wydłubywać  pestek!

Zielone papryczki de Padrón

 

Wystarczy umyć papryczki i wysuszyć. Następnie wrzucić na patelnię z rozgrzaną oliwą z oliwek extra virgin, chwilę podsmażyć aby zmiękły i na koniec posypać gruboziarnistą morską solą!

Przygotowujemy na oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia extra virgin.

Do przygotowania najlepsza będzie klasyczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno ORO DEL VINALOPÓ lub ekologiczna ORO DEL VINALOPÓ Premium.

Doskonała do papryczek oliwa ORO DEL VINALOPÓ

Papryczki Padrón je się w całości, na gorąco pozostawiając oczywiście ogonek.

Zielone papryczki Padron.

Zielone papryczki pimientos de Padrón

 

Spróbujcie, a nie będziecie żałować!

Można je też wykorzystać na zimno do przygotowania hiszpańskich tapas. Świetnie pasuje,  na przykład z tortillą z ziemniaków lub hiszpańską wędliną.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt