koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne  "z góry" wysyłamy za darmo. Serdecznie zapraszamy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek dla psa, kota i egzotycznych ptaków.

Oliwa z oliwek dla psa, kota i egzotycznych ptaków.

Każdego dnia pojawia się wiele nowych wpisów na temat oliwy z oliwek, jej zastosowań w medycynie naturalnej lub przepisach kulinarnych. Informacji o rewolucyjnych metodach leczenia z wykorzystaniem oliwy z oliwek oraz raportów z wielu uniwersytetów i placówek naukowych, gdzie oliwa z oliwek jest podstawą badań.

Ale większość tych przepisów czy cudownych kuracji dotyczy ludzi, pomija się możliwości wykorzystania oliwy dla zwierząt.

W Hiszpanii, gdzie oliwa z oliwek towarzyszy ludziom od zawsze, jest wykorzystywana również jako doskonały środek do pielęgnacji, odżywiania, czy też leczenia zwierząt. Jeszcze raz się potwierdza, że oliwa jest dobra dla wszystkich na wszystko.

Jak można wykorzystać oliwę z oliwek dla psów, kotów, a także innych domowych pupili?

Czy oliwa z oliwek jest korzystna dla zwierząt? Oczywiście, że tak.

Tu kupisz dobre oliwy

Oliwa z oliwek dla psa.

Najważniejsze, aby wprowadzić oliwę z oliwek do psiej diety. Oliwa z oliwek podobnie jak u ludzi, tak i u psów poprawia działanie układu trawiennego. Dzięki temu poprawia apetyt naszym pieskom, a poza tym zapewnia psu zdrową skórę.

Można też użyć oliwy bezpośrednio na psie włosy. Oliwa świetnie je nawilży i odżywi. Chwilę przed kąpielą należy wetrzeć w psie włosy trochę oliwy, poczekać parę minut a następnie wykąpać normalnie psa. Zapewni to naszemu psu piękną błyszczącą sierść.

Oliwa jest też idealnym środkiem na zapalenie ucha środkowego. Jeśli twój pies cierpi na tego rodzaju infekcję, wystarczy wpuścić parę kropel oliwy do ucha raz dziennie. Po paru dniach dolegliwość powinna ustąpić.

Oliwa z oliwek jest także doskonała na skórne alergie, na przykład swędzenie, które można łatwo wyeliminować nacierając podrażnione miejsce oliwą z oliwek. Ten naturalny środek doskonale uśmierza dolegliwości.

Tu kupisz dobre oliwy

Oliwa z oliwek dla kota.

Podobnie jak u psów, oliwa z oliwek poprawia funkcje trawienne kotów. Twój kot będzie ci wdzięczny za wprowadzenie oliwy do codziennej diety.

Czy zdarza się, że wasz kot wymiotuje kulkami sierści? Zdarza się. Przecież koty to straszne czyścioszki i cały czas się wylizują połykając kłębki sierści, które później zalegają w żołądku powodując nieprzyjemne dolegliwości.

Otóż dieta bogata w oliwę z oliwek znacznie łagodzi problem kulek włosowych u kota, dzięki czemu wasz kot uniknie wielu problemów w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, które mogą prowadzić do poważniejszych chorób.

Kocia dieta z użyciem oliwy przyczynia się do zdrowej, błyszczącej sierści, koty będą świecić w dzień i w nocy.

Koty kochają zapach i smak liści gałązki oliwnej, działają one podobnie jak kocimiętka czy cytryniec, czyli silny afrodyzjak.

Oliwa dla papug i innych ptaszków.

Oliwa z oliwek doskonale pielęgnuje ptasie nogi. Dzięki jej zastosowaniu są one elastyczne, nawilżone i o doskonałym wyglądzie.

Jeśli twoja papuga lub inny ptak usiłuje złożyć jajo i ma z tym jakiś problem, użyj oliwy z oliwek, aby ułatwić to zadanie.

Gdy musisz podać pigułkę swojemu ptakowi, co oczywiście jest trudne, zamocz wcześniej tabletkę w oliwie z oliwek, a następnie spróbuj podać, powinno pomóc.

Oliwa z oliwek odpycha pasożyty, po prostu trzeba ją zaaplikować na pióra i skórę ptaka i pozwolić jej działać.

Tu kupisz dobre oliwy

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt