koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek z cytryną na odchudzanie i dla zdrowia.

Oliwa z oliwek z cytryną na odchudzanie i dla zdrowia.

Oliwa z oliwek z cytryną na odchudzanie.

Zwykła łyżka oliwy z oliwek i kilka kropel cytryny zapewnią wiele korzyści dla naszego organizmu. Jednocześnie ma istotny „efekt uboczny”. To doskonały środek na zwalczenie uciążliwego tłuszczu, który gromadzi się w naszym brzuchu.

Takie remedium należy przyjmować zawsze rano, najlepiej jak tylko wstaniemy z łóżka.

Gdy dodatkowo wprowadzimy zróżnicowaną, zbilansowaną dietę, trochę ruchu i ćwiczeń, to po trzech tygodniach zobaczymy bardzo pozytywne wyniki tej kuracji!

Jeśli jeszcze nie próbowaliście podobnej terapii, zacznijcie już jutro rano, nie będziecie żałować!

Najistotniejsze jest to, że połączenie oliwy z oliwek z cytryną działa jak silny środek przeczyszczający. Pozwala wyeliminować najbardziej odporne toksyny, które zalegały w naszym ciele.

Jak zwykle przy tego typu kuracji ważne jest aby produkty których użyjemy były jak najlepszej jakości! Prawdziwa oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno ( czysty sok z oliwek), a najlepiej oliwa organiczna z certyfikatem ekologicznym i dojrzałe cytryny.

Z oliwą nie ma problemu, doskonałą można kupić tutaj: stronie Viva Oliwa, a z cytrynami musicie sobie jakoś poradzić.

A dla wygodnych mamy gotową ekologiczną oliwę z oliwek tłoczną razem z ekologicznymi cytrynami z Alicante.

 

Tu kupisz ekologiczną oliwę z oliwek z cytryną

W każdym razie im lepsze produkty użyte w tej diecie, tym lepsze efekty. Warto więc zainwestować trochę więcej w dobrą oliwę, aby schudnąć.

A dlaczego oliwa z oliwek z sokiem z cytryny pomaga schudnąć?

Utrata wagi może być stosunkowo łatwa. Jest teraz wiele farmaceutycznych środków, które pomagają szybko schudnąć.

Jednak to co nas interesuje, to zdrowie i unikanie efektu jojo.

Powinniśmy unikać ekstremalnych kuracji, w których nasze ciało nie otrzymuje odpowiednich składników odżywczych i zbilansowanej diety.

W każdej odchudzającej diecie zaleca się włączenie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimo, a teraz wyjaśnię dlaczego.

  • Oliwa z oliwek extra virgin nie "spala" tłuszczu tak jak to robią „cudowne” pastylki.
  • Oliwa ułatwia nam schudnąć, ponieważ poprawia działanie ważnych procesów, poprawia pracę wątroby, gospodarkę tłuszczową, funkcje odtruwające i trawienne.
  • Oliwa z oliwek jest bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które troszczą się o nasze serce, a także dodatkowo dają efekt sytości, zmniejszając uczucie głodu.

Jednonienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oliwie z oliwek extra virgin poprawiają rozkład tłuszczu. Dlatego „tłuszcz nie ma żadnych szans” czynią go mniej opornym i dlatego łatwiej go eliminować z organizmu.

Ponadto oliwa z oliwek jest bogatym źródłem witaminy młodości czyli witaminy E.

Nie przesadzajmy z ilością.

Ważne jednak w tej terapii jest to, aby nie przesadzić z ilością.

Nie więcej niż jedna łyżka oliwy z oliwek uzupełniona połową łyżeczki soku z cytryny (około 5 ml). Musimy wziąć pod uwagę, że mikstura ta działa jak dobry środek przeczyszczający, więc nie jest wskazane, przekraczanie opisanej dawki. Inaczej będziemy narażeni na nieprzyjemne skutki, może pojawić się biegunka.

Sok z cytryny zawiera trzy składniki, które są związane ze zdrową wagą:

  • kwas askorbinowy,
  • hesperydynę i
  • witaminę C.

Składniki te pomagają nam radzić sobie z najbardziej niesfornymi złogami tłuszczu w naszym ciele.

Innym interesującym aspektem jest to, że cytryny są bogate w pektynę, rodzaj rozpuszczalnego błonnika. Staje się on żelem po zmieszaniu z odrobiną oliwy z oliwek. Ta kombinacja pobudza działanie jelit i wątroby, ułatwiając utratę wagi.

Oczywiście, tak jak wspomniałem na początku, aby ten środek był skuteczny, musimy go postrzegać jako "uzupełnienie" naszej diety. Będzie sprzyjać utracie tkanki tłuszczowej, gdy będziemy przestrzegać odpowiedniej, bogatej i zróżnicowanej diety.

Pewne jest, że już po tygodniu zobaczycie korzystne zmiany w trawieniu, a po trzech nadmiar tłuszczu zacznie znikać!

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt