koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne  "z góry" wysyłamy za darmo. Serdecznie zapraszamy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek to doskonały środek na oczyszczenie organizmu.

Oliwa z oliwek to doskonały środek na oczyszczenie organizmu.
Sezon grillowy w pełni! Jemy teraz częściej tłuste, smażone na grillu potrawy. Karkówki, kiełbasy i piwo powodują, że potem czujemy się ociężali i pełni. Czas pomyśleć o oczyszczeniu organizmu z toksyn. I tu z pomocą przychodzi oliwa z oliwek! Najlepsza oliwa z oliwek to oczywiście oliwa extra virgin. Powstaje z wytłoczenia surowego, naturalnego soku z owoców drzewa oliwnego, czyli po prostu z oliwek. Zwykle jej zastosowanie ma charakter kulinarny, jednak ze względu na właściwości prozdrowotne i lecznicze służy też do zwalczania różnych dolegliwości. Oliwa z oliwek extra virgin działa jak łagodny środek oczyszczający, zapobiegający i zwalczający zaparcia. Działa też przeczyszczająco, gdy wypijemy ją na pusty żołądek. Ale pomaga również w zwalczaniu parazytozy lub robaków jelitowych.

Dlaczego oliwa z oliwek pomaga w oczyszczeniu żołądka, wątroby i jelit?

Ze względu na swoje naturalne właściwości. Oliwa jest lubrykantem dla jelit. Smaruje je, oczyszcza żołądek i przeczyszcza okrężnicę. Najlepiej, jeśli jest spożywana codziennie rano na pusty żołądek.    Spożywanie oliwy z oliwek razem z sokiem z cytryny wyraźnie zwiększa działanie oczyszczające i ochronne wątroby. Oliwa z oliwek extra virgin zawiera dużą ilość przeciwutleniaczy, które działają jako skuteczny środek przeciwnowotworowy na żołądek i okrężnicę, tworząc warstwę ochronną w tych narządach.

Jak oczyścić organizm oliwą z oliwek

Oliwa to naturalny produkt roślinny, nie działa agresywnie jak farmaceutyki i chemiczne środki przeczyszczające. Oliwa z oliwek powinna być spożywana przez co najmniej 3 do 5 dni, aby rezultaty zostały zauważone. Nie działa błyskawicznie ani agresywnie, naturalnie oczyszcza i nawilża jelita, co powoduje lepszą przemianę materii i częste wypróżnianie. Przy okazji umożliwia eliminację ewentualnych pasożytów jelitowych. Trzy łyżki oliwy extra virgin najlepszej jakości wraz z sokiem  wyciśniętym z połówki cytryny, spożywane na pusty żołądek przez 5 dni, to najlepszy sposób do uzyskania skutecznych rezultatów.
Więcej o oliwie na czczo przeczytasz tu
Najlepsza oliwa extra virgin z wczesnego zbioru

Jak oczyścić organizm z pasożytów i robaków?

Aby zwalczać robaki, zaleca się zmieszanie 2 łyżek oliwy z oliwek, pół szklanki soku pomarańczowego i 1 łyżki startych nasion papai. Taką miksturę spożywamy na czczo, przez co najmniej 3 dni, aż do wyeliminowania pasożytów jelitowych.

Jak oczyścić wątrobę za pomocą oliwy z oliwek?

Zdrowa wątroba jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Spożywanie oliwy z oliwek extra virgin, ze względu na jej właściwości oczyszczające i antyoksydacyjne, jest skutecznym środkiem do utrzymania naszej wątroby w dobrej kondycji.Aby oczyścić wątrobę z toksyn, wystarczy wymieszać łyżkę oliwy z oliwek z łyżką soku z cytryny i wypić ten roztwór na pusty żołądek. Następnie zaczekajmy około 30 minut zanim spożyjemy pierwszy posiłek.
ekologiczne oliwy smakowe

Jak oczyścić organizm oliwą z oliwek i sokiem pomarańczowym?

Sok pomarańczowy w połączeniu z oliwą z oliwek ma bardzo skuteczne działanie odrobaczające. Połączenie oliwy extra virgin z sokiem z pomarańczy szybko i naturalnie eliminuje robaki jelitowe. Przygotuj mieszankę: pół szklanki soku pomarańczowego z dwiema łyżkami oliwy z oliwek i spożywaj na pusty żołądek. Efekty będą już po paru dniach.
Dla Waszej wygody mamy w ofercie gotowe smakowe ekologiczne oliwy extra virgin tłoczone z cytrynami lub pomarańczami. Przy czym, zarówno oliwki jak i cytrusy, użyte do wytłoczenia oliwy, pochodzą z naturalnych ekologicznych upraw z regionu Alicante.
Oliwę z cytryną kupisz tu
Oliwę z pomarańczą kupisz tu 
Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt