koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Kolejna wspaniała nagroda dla oliwy Puerta de las Villas z tłoczni S.C.A. SAN VICENTE.

Kolejna wspaniała nagroda dla oliwy Puerta de las Villas z tłoczni S.C.A. SAN VICENTE.

Oliwa Puerta de las Villas  w rankingu najlepszych oliw z pierwszego tłoczenia na świecie.

https://www.wboo.org/worlds-best-olive-oils.html
 
Zwieńczeniem ostatnich zbiorów jest kolejne prestiżowe wyróżnienie. W tym roku oliwa Puerta de las Villas znalazła się w rankingu najlepszych oliw z pierwszego tłoczenia na świecie. Aby znaleźć się na liście prezentującej najlepsze oliwy świata, trzeba zająć czołowe miejsca w co najmniej ośmiu najbardziej prestiżowych i wymagających międzynarodowych konkursach. Oliwa Puerta de la Villas wygrywała w tym roku wielokrotnie. Dzięki temu została sklasyfikowana na 11 miejscu pośród najlepszych oliw z całego świata. Wcześniej, o czym pisaliśmy tutaj, oliwa Puerta de la Villas tłoczona z oliwek odmiany Picual zdobyła 1 miejsce w międzynarodowym konkursie i tytuł najlepszej oliwy picual świata. Trzymamy kciuki, żeby nowy sezon, który rozpocznie się już w październiku dał nam równie doskonałą oliwę jak teraz.
 

Zielona ekologiczna oliwa „early harvest”

Dla przypomnienia Puerta de las Villas to doskonałe ekologiczne tzw. zielone oliwy z wczesnego zbioru „early harvest”. Wyróżniają się bardzo niską kwasowością, wysoką zawartością polifenoli i doskonałym owocowym smakiem zielonych oliwek.  
Kto raz spróbuje zielonej oliwy nie będzie chciał już żadnej innej .
 
Zieloną oliwę z wczesnego zbioru odmiany Picual kupisz tu:
Zielona Oliwa z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas 2,5L
Ekologiczna Oliwa z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas zielona 0,5L 
Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt