koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne  "z góry" wysyłamy za darmo. Serdecznie zapraszamy.

 

ZAMKNIJ

Najlepsza oliwa z oliwek picual na Świecie!

Najlepsza oliwa z oliwek picual na Świecie!

Zielona Oliwa z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas zwycięzcą EVOOLEUM

 

EVOOLEUM to międzynarodowy konkurs oliwy z oliwek. Ocenia on jakość oliwy z oliwek extra virgin najważniejszych producentów z całego świata.
Co roku Jury wybiera 100 najlepszych oliw z pierwszego tłoczenia. Jest to konkurs wyjątkowy i najbardziej rygorystyczny pod względem oceny jakości stu procentowej oliwy z oliwek.
Gala Evooleum 2023
Najbardziej eksperckie i prestiżowe grono degustatorów z całego świata zajmuje się oceną organoleptyczną jakości prezentowanych próbek.
W danym roku, z każdej kampanii (zbiorów) wybiera się ekskluzywne TOP100, czyli 100 najlepszych oliw z oliwek extra virgin na świecie.
Dodatkowo przyznaje się pierwsze miejsce dla oliwy tłoczonej z każdej odmiany oliwek.
W celu zagwarantowania prawidłowego przebiegu konkursu degustacja odbywa się w obecności notariusza. Degustatorzy weryfikują losowo wybrane przez notariusza próbki, nie znając producenta danej oliwy. Jury degustacyjne EVOOLEUM składa się z najbardziej prestiżowych międzynarodowych ekspertów oliwy z oliwek.
W tym roku zwycięzcą w kategorii najlepsza oliwa z oliwek extra virgin z oliwek odmiany Picual została Zielona Oliwa z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas verde!
Najlepsza oliwa picual na świecie.
Została też uznana za 7 najlepszą oliwę na świecie spośród wszystkich rodzajów oliw z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno!
Jest to ogromne osiągnięcie, prestiżowa nagroda i wyraz uznania ekspertów z całego świata dla oliwy Puerta de las Villas.
Nagroda Evooleum 2023
Cieszę się, że w ofercie sklepu mamy najlepszą oliwę z oliwek extra virgin odmiany  Picual na świecie!
Tu kupisz najlepszą oliwę
Najlepsza oliwa extra virgin picual na świecie

Najzdrowsza i najlepsza oliwa na świecie

Niezależnie od oceny ekspertów konkursu, niezwykłą jakość oliwy Puerta de las Villas podkreślają analizy przeprowadzone przez niezależne laboratoria.
Na przykład, główny wskaźnik oceny jakości oliwy, czyli kwasowość wynosi dla zielonej oliwy Picual Puerta de las Villas jedynie 0,13%!
Jak wiadomo, im niższa kwasowość, tym lepsza oliwa z oliwek.
Zielona oliwa odmiany Picual to najzdrowsza ze wszystkich rodzajów oliwy z oliwek. Ta oliwa ma dużą zawartość polifenoli.
Dlatego jest zalecana szczególnie dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Jest doskonała na surowo, ale także do smażenia. Ma bardzo wysoką temperaturę dymienia, z tego powodu oliwa z oliwek Picual doskonale nadaje się do smażenia w wysokich temperaturach. Nawet po kilku smażeniach zachowuje swoje prozdrowotne właściwości.
Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt