koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne  "z góry" wysyłamy za darmo. Serdecznie zapraszamy.

 

ZAMKNIJ

Kolejna nagroda dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó verde

Kolejna nagroda dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó verde

Miasto Jaen światowa stolica oliwy z oliwek extra virgin

Andaluzyjskie miasto Jaen jest światową stolicą produkcji oliwy z oliwek extra virgin. Tam też znajduje się ważne muzeum Terra Oleum poświęcone produkcji oliwy z oliwek, z której słynie Hiszpania.

Co roku muzeum to organizuje jeden z najważniejszych konkursów mających na celu wybór najlepszej oliwy z oliwek. Kategorii jest wiele, bowiem producentów dzieli się wg wielkości produkcji. Oddzielnie oceniając producentów wielko przemysłowych i małe rodzinne gospodarstwa. Jak również według rodzajów oliwy z oliwek.

Nagroda Terra Oleum 2020

I właśnie w tym roku Jury muzeum Terra Oleum przyznało główną nagrodę dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó Premium z gospodarstwa Almazara San Cristobal w kategorii:

FINALISTAS MODALIDAD PRODUCCIÓN LIMITADA ECOLÓGICA <10000L Aceites Frutados Intensos

czyli

Finaliści produkcja ekologiczna limitowana (nieprzemysłowa) oliwa z wczesnego tłoczenia intensywny smak owoców.

Nagroda dla zielonej oliwy Oro del Vinalopo-Terra Oleum 2020

 

Link do wydarzenia Terra Oleum

To już kolejna ważna nagroda dla tej oliwy, przypomnijmy, że też w tym roku zielona oliwa Oro del Vinalopó zdobyła nagrodę na międzynarodowych targach Biofach w Norymberdze.

O Biofach przeczytasz tu:

Zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó nagrodzona

Od tej pory zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó będzie dumnie nosiła oznaczenie Nagroda Terra Oleum Wybór 2020. Jest to ogromne wyróżnienie, bo konkurencję stanowią wszyscy liczący się producenci oliwy w Hiszpanii. A jak wiadomo są ich tysiące.

Nagroda Terra Oleum dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopo

 

Dzięki niej zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó weźmie udział w licznych akcjach promocyjnych. A także stanie się częścią stałej wystawy Muzeum Terra Oleum. Oliwą, która już zawsze będzie eksponowana w Oleotece z możliwością jej degustacji przez profesjonalistów i zwiedzających muzeum

Tu kupisz dobre oliwy

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt