koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 160 zł płatne z góry wysyłamy za darmo.

 

ZAMKNIJ

Kolejna nagroda dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó verde

Kolejna nagroda dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó verde

Miasto Jaen światowa stolica oliwy z oliwek extra virgin

Andaluzyjskie miasto Jaen jest światową stolicą produkcji oliwy z oliwek extra virgin. Tam też znajduje się ważne muzeum Terra Oleum poświęcone produkcji oliwy z oliwek, z której słynie Hiszpania.

Co roku muzeum to organizuje jeden z najważniejszych konkursów mających na celu wybór najlepszej oliwy z oliwek. Kategorii jest wiele, bowiem producentów dzieli się wg wielkości produkcji. Oddzielnie oceniając producentów wielko przemysłowych i małe rodzinne gospodarstwa. Jak również według rodzajów oliwy z oliwek.

Nagroda Terra Oleum 2020

I właśnie w tym roku Jury muzeum Terra Oleum przyznało główną nagrodę dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopó Premium z gospodarstwa Almazara San Cristobal w kategorii:

FINALISTAS MODALIDAD PRODUCCIÓN LIMITADA ECOLÓGICA <10000L Aceites Frutados Intensos

czyli

Finaliści produkcja ekologiczna limitowana (nieprzemysłowa) oliwa z wczesnego tłoczenia intensywny smak owoców.

Nagroda dla zielonej oliwy Oro del Vinalopo-Terra Oleum 2020

 

Link do wydarzenia Terra Oleum

To już kolejna ważna nagroda dla tej oliwy, przypomnijmy, że też w tym roku zielona oliwa Oro del Vinalopó zdobyła nagrodę na międzynarodowych targach Biofach w Norymberdze.

O Biofach przeczytasz tu:

Zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó nagrodzona

Od tej pory zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó będzie dumnie nosiła oznaczenie Nagroda Terra Oleum Wybór 2020. Jest to ogromne wyróżnienie, bo konkurencję stanowią wszyscy liczący się producenci oliwy w Hiszpanii. A jak wiadomo są ich tysiące.

Nagroda Terra Oleum dla zielonej ekologicznej oliwy Oro del Vinalopo

 

Dzięki niej zielona ekologiczna oliwa z oliwek Oro del Vinalopó weźmie udział w licznych akcjach promocyjnych. A także stanie się częścią stałej wystawy Muzeum Terra Oleum. Oliwą, która już zawsze będzie eksponowana w Oleotece z możliwością jej degustacji przez profesjonalistów i zwiedzających muzeum

Tu kupisz dobre oliwy

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt