koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek na rzęsy

Oliwa z oliwek na rzęsy

Oliwa naturalny kosmetyk do rzęs

Oliwa z oliwek jest doskonale znana w gastronomii, jako podstawa zdrowej i smacznej kuchni.
Jednak oliwa z oliwek odgrywa również bardzo ważną rolę w świecie kosmetyków, ze względu na swoje wielorakie właściwości i korzyści, głównie w pielęgnacji skóry i włosów.
Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych i witamin sprawia, że oliwa z oliwek jest naturalnym środkiem nawilżającym o wspaniałych właściwościach regeneracyjnych. Prozdrowotne naturalne cechy oliwy zapobiegają wypadaniu włosów. Kwasy tłuszczowe dzięki swoim właściwościom nawilżającym pomagają również naszym rzęsom być pełniejszymi, mocniejszymi i ciemniejszymi.
Oliwa z oliwek jest bardzo bogata w polifenole i witaminę E, które mają doskonałe właściwości antyoksydacyjne.  Chronią one naszą skórę przed wolnymi rodnikami i zapobiegają starzeniu.  Zawarta w oliwie z oliwek witamina E jest składnikiem odżywczym, który przyspiesza wzrost rzęs, a także wzmacnia włosy. W naturalny sposób pomaga włosom i rzęsom rosnąć zdrowszymi i silniejszymi.

Jak pielęgnować rzęsy oliwą z oliwek?

Najlepszym sposobem będzie następująca kuracja stosowana wieczorem przed snem:
- najpierw dokładnie zmywamy makijaż z twarzy a zwłaszcza z oczu, bo przecież na rzęsy będziemy nakładać oliwę z oliwek,
- następnie po całkowitym zmyciu makijażu użyjemy pędzelka do tuszu, którego już więcej nie będziemy normalnie używać do makijażu. Pędzelek powinien być dokładnie oczyszczony z tuszu i osuszony po umyciu. Na tak przygotowaną szczoteczkę do rzęs nakładamy kilka kropel oliwy z oliwek extra virgin.
Tu kupisz odpowiednią oliwę
- kolejnym krokiem jest ostrożne nałożenie oliwy na rzęsy, „pomalowanie rzęs”, tak, aby oliwa nie dostała się do oczu,
-tę czynność powinniśmy powtórzyć, co najmniej dwa razy, tak, aby rzęsy na całej długości były dobrze nawilżone oliwą z oliwek. 
-po zaaplikowaniu oliwy możemy iść spać, a rano wystarczy opłukać twarz wodą.

Aby ta kuracja przyniosła spodziewane efekty, czyli skutecznie wzmocniła nasze rzęsy powinniśmy opisane powyżej kroki powtarzać co wieczór. 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt