koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek-kosmetyk na twarz.

Oliwa z oliwek-kosmetyk na twarz.

Oliwa z oliwek naturalny środek do pielęgnacji twarzy.

Oliwa z oliwek jest naturalnym produktem bardzo bogatym w kwasy tłuszczowe, zawiera także dużą ilość witaminy E i witaminy K. Te pierwiastki zapewniają jej olbrzymią siłę nawilżającą. Oliwa z oliwek jest, więc doskonałym środkiem do pielęgnacji twarzy.

Badania wykazały także wiele innych zalet oliwy. Na przykład jej właściwości przeciwutleniające sprawiają, że oliwa z oliwek to jeden z najlepszych naturalnych środków przeciwzmarszczkowych a także odmładzających skórę.

Właściwości oliwy z oliwek powodują, że jest ona idealnym rozwiązaniem dla każdego z objawów starzenia się skóry lub zmian chorobowych na ciele. Oliwa jest również uważana za jeden z najlepszych naturalnych środków na skórę głowy i włosy.

Oliwa z oliwek naturalnym lekarstwem na plamy na skórze i blizny.

Stosowanie oliwy z oliwek pomogło wielu osobom poprawić kondycję skóry twarzy. Bogactwo witamin E i K ma doskonały wpływ na wszelkie niedoskonałości naszej skóry. W przypadku blizn lub znamion powinno się stosować jedynie parę kropel oliwy extra virgin bezpośrednio na miejsce, które chcemy pielęgnować, wycierając oliwę okrężnym ruchem palców.

Ekologiczna oliwa z oliwek

Tu kupisz doskonałą oliwę z oliwek

Oliwa z oliwek remedium przeciw zmarszczkom

Zmarszczki to oznaka starzenia się skóry. Z przerażeniem stwierdzamy, że wraz z biegiem lat na naszej skórze pojawiają się zmarszczki, plamki i inne znaki upływu czasu. Codziennie, więc staramy dbać o naszą urodę. A najlepszym przyjacielem tych codziennych starań jest właśnie oliwa z oliwek. To oliwa najlepiej pomoże nawilżyć skórę twarzy. Pozwoli nam przeciwdziałać niepokojącym objawom na skórze. Ponadto, oprócz nawilżania, pomoże zmniejszyć widoczność plam i innych zmian na skórze, które pojawią się z biegiem lat. Dlatego oliwa z oliwek jest najzdrowszym i naturalnym środkiem odmładzającym, który przeciwdziała tej nieprzyjemnej sytuacji.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt