koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne "z góry" wysyłamy gratis.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek extra virgin na oparzenia słoneczne.

Oliwa z oliwek extra virgin na oparzenia słoneczne.

Oliwa z oliwek na oparzenia słoneczne.

Chociaż według kalendarza jeszcze wiosna, to za oknem od dłuższego czasu lato w pełni. Dziś w Polsce generalnie 32 stopnie w cieniu. Ale ten wpis nie jest o pogodzie, ale o oparzeniach słonecznych i jak sobie z nimi radzić.

Kto nie odczuwał poparzenia, uderzeń gorąca i zimna po tym, jak opalał się dłużej niż powinien. Albo opalał się bez zapewnienia odpowiedniej ochrony? Tak, dzisiaj będziemy rozmawiać o oparzeniach; raczej, jak złagodzić ten dyskomfort, który odczuwamy, gdy nasza skóra zaczerwienia się, gdy jest opalona bardziej niż powinna.

Słońce i oparzenia słoneczne

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest naturalnym i skutecznym lekarstwem na oparzenia

Poparzenie słoneczne to bardzo nieprzyjemne uczucie! Szukamy wtedy jakiegoś cudownego preparatu, który uśmierzy trochę przykre pieczenie. A czy wiedzieliście, że oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest naturalnym i skutecznym lekarstwem na oparzenia?

Hiszpanie nazywają często oliwę z oliwek „ mano de santo”, czyli ręką świętego, cudownym remedium, bo jak wiadomo oliwa jest dobra na wszystko.

Korzyści z oliwy z oliwek extra virgin na oparzenia

Przede wszystkim, kiedy mówimy o stosowaniu oliwy z oliwek w oparzeniach, mówimy o łagodniejszych ranach, spowodowanych długotrwałym opalaniem. W przypadku groźniejszych oparzeń trzeba skonsultować się z lekarzem.

Domowe lekarstwo na oparzenia słoneczne

Potrzebujemy trzy łyżki oliwy z oliwek extra virgin i białko z jednego jajka.

Oliwa z oliwek extra virgin na poparzenia

Tu kupisz najlepszą oliwę

Najpierw dokładnie mieszamy oba składniki, aby uzyskać jednolity roztwór. Następnie nakładamy miksturę na poparzone słońcem ciało i pozostawiamy na godzinę.

Czynność powtarzamy aż ból i pieczenie zmniejszy się, a zaczerwienienie zblednie.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt