koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy w kwocie od 200 zł, płatne  "z góry" wysyłamy za darmo. Serdecznie zapraszamy.

 

ZAMKNIJ

Czy oliwa z oliwek może pomóc w oczyszczeniu uszu?

Czy oliwa z oliwek może pomóc w oczyszczeniu uszu?

Oczywiście, że tak! Hiszpanie już od wieków używają oliwę z oliwek do czyszczenia uszu z woskowiny. Oczywiście te domowe zabiegi trzeba stosować umiejętnie, aby nie zaszkodzić zdrowiu.

Oliwa z oliwek może być stosowana w sytuacji, gdy woskowina stwardniała i utknęła w przewodzie słuchowym. Oliwa pomaga ją zmiękczyć, co zdecydowanie ułatwia wydostanie jej z kanału słuchowego.

Oliwa doskonały środek do oczyszczenia ucha

Już parę lat temu badania wykazały, że oliwa z oliwek jest dobrym i naturalnym środkiem usuwania woskowiny z uszu. Okazało się, że oliwa czyści uszy lepiej, niż słynne patyczki kosmetyczne. Dlatego teraz tak dużo środków farmaceutycznych do usuwania woskowiny ma w swoim składzie oliwę z oliwek.

Tu kupisz idealną oliwę do oczyszczenia uszu

Jak czyścić ucho z woskowiny oliwą z oliwek?

Połóż się na boku z uchem do oczyszczenia skierowanym do góry.
W pozycji leżącej pociągnij lekko ucho do góry i do tyłu. Dzięki temu kanał słuchowy się otworzy, a oliwa z oliwek prawidłowo wniknie do ucha. Czasami potrzebne będzie skorzystanie z pomocy innej osoby, która pomoże w zaaplikowaniu oliwy do ucha.
Za pomocą zakraplacza wpuść kilka kropli oliwy do ucha, nie dotykając przewodu słuchowego.
Następnie masuj skórę z przodu ucha, aby oliwa z oliwek prawidłowo osadziła się wewnątrz i mogła rozpuścić zalegającą woskowinę.

Zachowaj należytą ostrożność

Użyj tylko kilku kropel oliwy, nadmiar może uszkodzić ucho.
Nie podgrzewaj oliwy do zabiegu, ponieważ gorąca oliwa może poparzyć przewód słuchowy.
Najlepsze jest oliwa z oliwek w temperaturze pokojowej.
Po zabiegu nie używaj patyczków kosmetycznych, aby nie uszkodzić błony bębenkowej.
Ucho po zaaplikowaniu oliwy z oliwek doskonale samo się oczyści w krótkim czasie.
Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt