koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z wczesnego zbioru Puerta de las Villas zdobyła kolejną nagrodę w kategorii najzdrowszej oliwy z oliwek na świecie.

Oliwa z wczesnego zbioru Puerta de las Villas zdobyła kolejną nagrodę w kategorii najzdrowszej oliwy z oliwek na świecie.

Najzdrowsza oliwa na świecie.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że Ekologiczna Oliwa z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas wczesna verde została ponownie doceniona na międzynarodowym konkursie oliwy w Madrycie. Tym razem zielona ekologiczna oliwa z wczesnego zbioru została uznana za szóstą najlepszą na świecie oliwę z oliwek i pierwszą w Hiszpanii w kategorii Top10 najlepszej oliwy dla zdrowia w prestiżowym konkursie "The World Best Healthy Evoo Contest".

Kolejna nagroda dla zielonej ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin picual Puerta de las Villas. 

Jest to już druga nagroda, którą otrzymała ta oliwa. W ubiegłym roku zajęła ósme miejsce, a teraz awansowała o dwa miejsca wyżej.
Jury konkursu doceniło zieloną ekologiczną oliwę z oliwek Extra Virgin Picual Puerta de las Villas ze względu na jej wartości zdrowotne, wynikające z dużej zawartości polifenoli. Powodem uznania oliwy jest jej niska kwasowość i wysoka zawartość polifenoli, które są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia. Jury było pod wrażeniem walorów zdrowotnych oliwy i jej wyjątkowych właściwości odżywczych. Zdrowotne korzyści płynące z oliwy zostały potwierdzone przez kolejną prestiżową nagrodę na konkursie oliwy Evooleum. www.evooleum.com/en/mejor-de-cada-categoria/

6 Miejsce na świecie dla najzdrowszej oliwy z oliwek

To wyróżnienie umacnia pozycję tej ekologicznej oliwy z oliwek z wczesnego zbioru jako jednej z najzdrowszych oliw na świecie.
Jesteśmy przekonani, że nasza oliwa jest nie tylko najzdrowsza, ale także najlepsza na świecie. Staranne procesy produkcji i dbałość o jakość oliwy sprawiają, że jest ona niezrównana w smaku i aromacie. Oliwa jest tłoczona z najświeższych oliwek, co gwarantuje zachowanie pełni naturalnych składników odżywczych. Wszystko to przekłada się na niezwykłą jakość i wyjątkowość naszych produktów.

tu kupisz nagrodzoną oliwę

Nagrodzoena.oliwa
 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt