koszyk (0)

Szanowni Państwo, zakupy od 200 zł, płatne " z góry " wysyłyłamy za darmo. Zapraszamy na zakupy.

 

ZAMKNIJ

Oliwa z oliwek dla dzieci.

Oliwa z oliwek dla dzieci.

Oliwa z oliwek dla dzieci-zastosowanie, jak używać?

Przed urodzeniem jeszcze w brzuchu u mamy

Przyszłe mamy powinna spożywać zdrowe posiłki z oliwą z oliwek extra virgin. Noworodki, aby bezpiecznie pojawić się na świecie, powinny posiadać odpowiednie zasoby witaminy E. A jak wiadomo oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno jest bogatym źródłem tej witaminy. Dobrze jest, gdy przyszłe mamy spożywają oliwę z oliwek podczas ciąży. Ponieważ przeciwutleniacze zawarte w oliwie extra virgin pomagają utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi, zachować siłę i dobre zdrowie.

Oliwa z oliwek dla wcześniaków

Niektóre badania pokazują, że włączenie oliwy z oliwek extra virgin do diety wcześniaków korzystnie wpływa na stan ich zdrowia i przyszłego rozwoju.
Wcześniaki spożywające dobrą oliwę szybciej nabierają sił i szybciej wyrównują różnice w stosunku do dzieci urodzonych w terminie.

Oliwa z oliwek jako krem nawilżający

Jeśli macie małe dzieci, wiecie, o czym mówię. Skóra maluszków powinna być czysta, zdrowa i nawilżona przez cały dzień.
Szczególnie po wieczornej kąpieli powinna być dobrze nawilżona. To pomoże dzieciom zasnąć, a i Tobie da odrobinę wytchnienia.
Hiszpanie często używają oliwy z oliwek na skórę noworodków i działa to wspaniale, tonizująco i nawilżająco.

Do zastosowań kosmetycznych idealna będzie oliwa extra virgin ORO DEL VINALOPÓ.

 

Do zastosowań kosmetycznych dobra będzie ta oliwa:

Oliwa z oliwek jako remedium na odparzenia skóry.

Wiele dzieci cierpi z powodu podrażnienia lub odparzenia skóry spowodowanego noszeniem pieluszki. Oliwa z oliwek może zaradzić tej sytuacji i pomoże dziecku poczuć ulgę. Spróbuj użyć oliwy zmieszanej z wodą. Przygotuj w butelce z rozpylaczem miksturę w proporcji 2 części oliwy na 1 część wody. Wstrząśnij mocno butelką i użyj roztworu, na podrażnioną skórę dziecka, powinno pomóc.

Oliwa na zaparcia

Włączenie oliwy z oliwek do diety dziecka zapobiega zaparciom. Ale są jeszcze inne praktykowane przez hiszpańskie mamy tradycyjne sposoby na zaparcia u dzieci:
Macza się wskazujący palec w oliwie z oliwek i następnie aplikuje się do odbytnicy dziecka, brzmi drastycznie, ale pomaga.

Oliwa z oliwek dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry.

Przy tego typu uciążliwych dolegliwościach zaleca się używanie żelu do kąpieli lub mydła sporządzonego na bazie oliwy z oliwek. W Hiszpanii jest wiele małych rodzinnych przedsiębiorstw, które przygotowują tego typu kosmetyki.
Warto też nawilżać skórę roztworem opisanym wcześniej.

Oliwa z oliwek, aby włosy twojego dziecka błyszczały

Spożywanie oliwy z oliwek wzmacnia włosy i ogólny poziom kondycji fizycznej całego organizmu. A stosując oliwę bezpośrednio na włosy uzyska się również doskonałe rezultaty.
Nałóż na suche włosy dziecka odrobinę oliwy z oliwek i pozostaw przez jakiś czas. Następnie umyj normalnie włosy dziecka. Efekt powinien być wyraźnie korzystny, włosy będą miękkie, mocne i błyszczące.
Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Co tworzy naszą oliwę wyjątkową?
Wyselekcjonowane zbiory

Nasza ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin powstaje ze świeżo zebranych trzech miejscowych odmian oliwek. Uzyskuje się dzięki temu oliwę o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i doskonałym aromacie.

Brak oprysków

Oliwki wykorzystywane do tłoczenia oliwy uprawia się bez użycia chemii. Przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych środków, bez pestycydów i nawozów sztucznych. To zdrowa żywność produkowana w zgodzie z naturą.

Tłoczona na zimno

Proces tłoczenia na zimno organicznej oliwy z oliwek i tradycyjne metody, sprawiają, że uzyskujemy ekologiczną oliwę extra virgin w 100% naturalną. To czysty sok z oliwek o wybitnych walorach jakościowych i prozdrowotnych.

Niepowtarzalna jakość
Potwierdzona nagrodami na międzynarodowych targach żywności ekologicznej. Śródziemnomorski klimat, słońce, sposób uprawy i tłoczenia pozwalają zachować wszystkie drogocenne właściwości oliwek i gwarantuje najwyższą jakość oliwy. Jakość naszej oliwy podkreśla również jej ekstremalnie niska kwasowość i certyfikat ekologiczny.
Home Kontakt z nami
Kontakt z nami
Adres:
ul. J. U. Niemcewicza 26 m 21,
02-306 Warszawa
Telefon:
E-mail:
Jesteśmy na
Wykonanie: DevilArt