Oliwa z oliwek z cytryną dla zdrowia i na odchudzanie.

Oliwa z oliwek z cytryną dla zdrowia i na odchudzanie.

Oliwa z oliwek z cytryną dla zdrowia i na odchudzanie.

Zwykła łyżka oliwy z oliwek i kilka kropel cytryny zapewnią wiele korzyści dla naszego organizmu. A oporócz tego przyniosą istotny „efekt uboczny” w postaci doskonałego środka na zwalczenie uciążliwego tłuszczu, który gromadzi się w naszym brzuchu.

To remedium należy przyjmować zawsze rano, najlepiej jak tylko wstaniemy z łóżka.

Jeśli dodatkowo wprowadzimy zróżnicowaną, zbilansowaną dietę, trochę ruchu i ćwiczeń, to po trzech tygodniach zobaczymy bardzo pozytywne wyniki tej kuracji!

Jeśli jeszcze nie próbowaliście podobnej kuracji, zacznijcie już jutro rano, nie będziecie żałować!

Najistotniejsze jest to, że połączenie oliwy z oliwek z cytryną działa jak silny środek przeczyszczający. Pozwala wyeliminować najbardziej odporne toksyny, które zaległy w naszym ciele.

Jak zwykle przy tego typu kuracji ważne jest aby produkty których użyjemy były jak najlepszej jakości!  Prawdziwa oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno ( czysty sok z oliwek), a najlepiej oliwa organiczna z certyfikatem ekologicznym i dojrzałe cytryny.

Z oliwą nie ma problemu, doskonałą można kupić na www.vivaoliwa.pl, a z cytrynami musicie sobie jakoś poradzić.

W każdym razie im lepsze produkty użyte do kuracji tym lepsze efekty. Warto więc zainwestować trochę więcej w ten poranny specyfik, aby schudnąć.

A dlaczego właśnie oliwa z oliwek z sokiem z cytryny jest zalecana by schudnąć?

Utrata wagi może być stosunkowo łatwa. Jest teraz wiele farmaceutycznych środków, które pomagają szybko schudnąć. 

Jednak to co nas interesuje, to zdrowie i unikanie efektu jojo.

Powinniśmy unikać ekstremalnych kuracji, przy których nasze ciało nie otrzymuje odpowiednich składników odżywczych i zbilansowanej diety.

W każdej odchudzającej diecie zaleca się włączenie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimo, a teraz wyjaśnię dlaczego.

Oliwa z oliwek extra virgin nie „spala” tłuszczu tak jak to robią „cudowne” pastylki.

Oliwa ułatwia nam schudnąć, ponieważ poprawia działanie ważnych procesów, poprawia funkcje wątroby, gospodarkę tłuszczową, funkcje odtruwające i funkcje trawienne.

Oliwa z oliwek jest bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które troszczą się o nasze serce, a także dodatkowo dają efekt sytości, zmniejszając uczucie głodu.

Jednonienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oliwie z oliwek extra virgin poprawiają rozkład tłuszczu przechowywanego w jamie brzusznej. Dlatego „tłuszcz nie ma żadnych szans” czynią go mniej opornym i dlatego łatwiej go wyeliminować z organizmu.

Ponadto oliwa z oliwek jest bogatym źródłem witaminy młodości czyli witaminy E.

Nie przesadzajmy z ilością oliwy. 

Ważne jednak w tej kuracji jest to, aby nie przesadzić z ilością .

Nie więcej niż jedna łyżka co dzień rano oliwy z oliwek uzupełniona połową łyżeczki soku z cytryny (około 5 ml). Musimy wziąć pod uwagę, że mikstura ta działa jak dobry środek przeczyszczający, więc nie jest wskazane, przekraczanie opisanej dawki. Inaczej będziemy narażeni na nieprzyjemne skutki, może pojawić się biegunka.

Sok z cytryny zawiera trzy składniki, które są związane ze zdrową wagą: kwas askorbinowy, hesperydynę i witaminę C. Składniki te pomagają nam radzić sobie z najbardziej niesfornymi złogami tłuszczu w naszym ciele, najbardziej uciążliwymi w jamie brzusznej.

Innym interesującym aspektem jest to, że cytryny są bogate w pektynę, rodzaj rozpuszczalnego błonnika. Staje się on żelem po zmieszaniu z odrobiną oliwy z oliwek, ta kombinacja pobudza funkcje jelit i wątroby, ułatwiając utratę wagi.

Oczywiście, tak jak wspomniałem na początku, aby ten środek był skuteczny, musimy go postrzegać jako „uzupełnienie” naszej diety. Będzie sprzyjać utracie tkanki tłuszczowej, jeśli będziemy przestrzegać odpowiedniej, bogatej i zróżnicowanej diety.

Pewne jest, że już po tygodniu zobaczycie korzystne zmiany w trawieniu, a po trzech nadmiar tłuszczu zacznie znikać!

POLUB NAS NA FACEBOOKU
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *